Про що варто пам’ятати при проєктуванні покрівлі?

Категорія
Опубліковано 11.12.2021 17:15
Поділитися

Про що варто пам’ятати при проєктуванні покрівлі?

Задавалося б, Ви обрали якісний покрівельний матеріал, придбали всі необхідні товари для покрівельного пирога і ось вона, ідеальна покрівля готова. Проте ні! Ваші зусилля будуть марними, якщо вчасно не подбати про покрівельну вентиляцію та герметичний вивід на поверхню димарів, телевізійних антен та інших комунікацій.

Що таке покрівельна проходка?

Це універсальне та доступне рішення для герметично виводу різноманітних кабелів, вентиляційних та димових труб, антен, мачт та електропроводки на дах з будь-яким покриттям, в тому числі металочерепицю та профнастил. Завдяки своїй гнучкості проходку можна використовувати на покрівлі з профілем будь-якої форми. Підпокрівельна проходка захистить дах від потрапляння вологи, атмосферних опадів, вібрацій вентиляційних та каналізаційних труб, а також збільшить строк експлуатації підпокрівельних матеріалів.

Що таке покрівельна вентиляція?

Щоб запобігти потраплянню вологи в середину будинку покрівля має бути герметичною, проте внаслідок перепаду температур на поверхні даху все одно утворюється конденсат. Частина вологи випаровується, а інша частина осідає на гідроізоляційний шар. У холодну пору - вода замерзає, що призводить до руйнування покрівельного пирога.

Вентиляція ж покликана запобігти цим негативним наслідкам. Вона допомагає забезпечити необхідну циркуляцію повітря, а також вивести зайвий конденсат та вологу з утеплювача. Покрівельна вентиляція може суттєво подовжити строк експлуатації будинку, знизити витрати на догляд та ремонт.

Ось тепер покрівля дійсно готова служити вам довгі роки! А ми у «МЕТАЛОФАСАД» завжди раді допомогти та надати фахову консультацію з підбору всіх необхідних покрівельних та будівельних матеріалів. У нас Ви також можете скористатися послугою ПОКРІВЛЯ ПІД КЛЮЧ, де варто лише замовити матеріали, а все інше ми зробимо за Вас!

Більше інформації про тонкощі покрівельної справи Ви можете дізнатися у наших продавців-консультантів за телефонами:

  • +38 (096) 555-22-55
  • +38 (093) 555-22-55

Чекаємо на Вас з понеділка по суботу у шоурумі по вул. Сергія Параджанова (Баранова), 64.

Новини

Перегляньте останні
публікації.

17.01.2022 12:05

Водостічні системи

​Водостічні системи від «МЕТАЛОФАСАД» - надійний захист від руйнівної сили вологи!

07.01.2022 18:43

З Різдвом Христовим!

Команда МЕТАЛОФАСАД вітає усіх зі світлим святом!

31.12.2021 15:15

З Новим 2022 роком!

Команда МЕТАЛОФАСАД вітає всіх зі святом!