Металочерепицю потрібно різати електро- або ручними ножицями по металу. Заборонено використовувати для цього кутову шліфувальну машинку (болгарку).

Довжина листа може бути будь-яка: від 10 см до 12 м з кроком в 1 см.

Обираючи між глянцевим чи матовим покриттям, ми віддаємо перевагу останньому. Матове покриття є стійкішим як до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, так і до механічних пошкоджень. Однак вибір завжди за Вами.

Ми приймаємо замовлення у будь-який зручний для Вас спосіб: по телефону, через месенджери, електронною поштою або у нас в офісі. Враховуючи великий вибір товщини та коліру металу, радимо Вам завітати до нас в офіс задля уникнення неточностей та непорозумінь.

Ми пропонуємо декілька варіантів оплати: готівковий або безготівковий розрахунок (наявний термінал безконтактної оплати). Відвантаження продукції за розмірами замовника можливе лише після передоплати у розмірі 100% від суми рахунку. Здійснити оплату можна протягом 3 діб.

Так, звісно. Однак, це варто зазначити при оформленні замовлення.

Доставка по Житомиру здійснюється нашим автотранспортом за вказаною Вами адресою за попередньою домовленістю. Довжина вантажного транспорту до 6м.

Увага! Вантажна машина немає маніпулятора. Розвантаження транспорту можливе лише зусиллями замовника. Водій не розвантажує транспорт! Врахуйте це при замовленні послуг перевезення.

Після підтвердження готовності продукції, маючи при собі відповідні документи, ми відвантажуємо Вашу продукцією з території підприємства. Відвантаження у виробничому цеху відбувається кран-балкою ЗВЕРХУ. Наявність відкритої бортової вантажної платформи ОБОВ’ЯЗКОВО.

В іншому випадку завантаження продукції можливе вручну, але ВЛАСНИМИ СИЛАМИ. Робітники підприємства не завантажують продукцію вручну, оскільки залучені в основних ланках виробництва.