Про нас


Компанія «Металофасад»

Наше підприємство займається виготовленням профнастилу, металочерепиці та інших виробів з листового матеріалу на сучасному європейському обладнанні, використовуючи якісні матеріали, великий вибір кольорів і короткі терміни виготовлення. На сьогоднішній день у нас функціонує сучасне обладнання фірми "DACHPOLL": лінія для виготовлення металочерепиці "Гонората" та "Преміум" і лінії для виготовлення профілів ПС-8, ПС-20 і ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57, ПК-92, ПК-135. Високоякісне обладнання дозволяє забезпечити точну геометрію та високу якість виробів!

01.

Для виготовлення металопрофілю ми використовуємо оцинкований, алюмооцинкований метал і матеріали з полімерним покриттям (поліестер та матполіестер). Для виробництва ми закуповуємо метали з Польщі, Німеччини, Китаю і України. Метал має товщину 0,3-0,5 мм.

02.

Металочерепиця - популярний, практичний і доступний покрівельний матеріал, як для індивідуального так і промислового будівництва. З естетичного боку металочерепиця здатна перетворити навіть саму нехитру споруду, надати їй особливий колорит. Наше підприємство виробляє металочерепицю в широкій колірній гамі.

03.

Профнастил (металопрофіль) - облицювальні листи з оцинкованої сталі з кольоровим і полімерним покриттям, стає все більш популярним серед сучасних облицювальних і покрівельних матеріалів. Сфера застосування практично не обмежена. Металопрофіль можна використовувати для зовнішньої обробки фасадів будівель, перекриття покрівлі, виготовлення огорож, для внутрішньої обшивки стін виробничих будівель. Якість виробництва профнастилу гарантує цього матеріалу тривалий термін служби і привабливий зовнішній вигляд.

За час роботи компанія "Металофасад" завоювала довіру багатьох клієнтів, завдяки високій якості продукції, що випускається. Нам довіряє більшість - довіртесь і Ви.

Сертифікат відповідності

sertifikat-min.jpeg